Лабораторія АРТІМ – Юридична компанія "ARTEAM"

ARTEAMLabs

ТВОРИМО ПРОСТІ АЛГОРИТМИ ДЛЯ СКЛАДНИХ ЗАДАЧ

ARTEAMLABS

ТВОРИМО ПРОСТІ АЛГОРИТМИ ДЛЯ СКЛАДНИХ ЗАДАЧ

Раді вітати Вас,

АРТІМЛабс – це проект, в основі якого лежить надання юридичних послуг за допомогою інформаційних технологій. На даному етапі це бета-версія проекту і наша команда працює над його вдосконаленням і розвитком.

Мета проекту – оптимізувати формат надання юридичних послуг, за рахунок чого зробити юридичні послуги доступними будь-кому. Окремі алгоритми АРТІМЛабс будуть безкоштовними.

Як це працює:

  • Ми взяли типові кейси з якими зіштовхуються люди та юридичні компанії, проаналізували позитивний досвід по їх вирішенню власний, колег і в результаті відпрацювали чіткий алгоритм вирішення певного кейсу без участі юриста;
  • Для початку Ви обираєте відповідний кейс (наприклад ДТП), заповнюєте обраний Вами алгоритм і отримуєте готовий під Вас документ. Документ генерується онлайн як конструктор;
  • Завдання юриста в таких справах підтримка проекту, розвиток і участь в більш складних задачах, що не мають формального вирішення.

Які переваги:

  • Швидко;
  • Якісно;
  • Ефективно;
  • Дешево.

Чим Ви можете користуватись вже:

Бета версія проекту працює з одним алгоритмом який буде мати повністю безкоштовну основу. Це алгоритм по формуванню позовної заяви про стягнення  матеріальної шкоди з інструкцією про подальші кроки.

Позовна заява формується в режимі реального часу, під різних сторін, для судів цивільної і господарської юрисдикції.

Сформувати онлайн позовну заяву по ДТП можна за посиланням: https://arteamlabs.com.ua/

Будемо Вам вдячні за відгуки по тестуванню алгоритму і пропозиції по його вдосконаленню, наші контакти:

Тел.: (093) 880-22-23

Email: office@arteam.in.ua