Реклама в будинку ОСББ – Юридична компанія "ARTEAM"

Розміщення реклами в будинку ОСББ – юридична компанія «ARTEAM»

Реклама в будинку ОСББ є черговою перевагою наявності ОСББ і додатковою можливістю заробітку об’єднання. Кошти отримані від реклами можна спрямувати на необхідні потреби будинку.

В Україні є досвід об’єднань, яким реклама в будинку ОСББ і отримані від неї доходи покривають 70 %  витрат на утримання будинку.

Реклама в будинку ОСББ – де і як її можна розмістити?

  • Реклама в будинку ОСББ фасадного типу є найбільш вигідним варіантом;

В середньому в Києві фасадна реклама ОСББ може забезпечити дохід об’єднанню біля 30 000 – 40 000 гривень на місяць.  

  • Також можна розміщувати рекламу в місцях загального користування, а саме в ліфтах, під’їзді, на дошці оголошень будинку, на поверхах в спеціально облаштованих місцях.

В середньому в Києві реклама в будинку ОСББ в місцях загального користування може забезпечити дохід об’єднанню 2 000 – 5 000 грн. на місяць. Вартість реклами залежить від самої реклами і організації.

Який порядок розміщення реклами в будинку?

Порядок розміщення реклами в будинку ОСББ регулюється статутом обєднання та нормами чинного законодавства. Для розміщення фасадної реклами, реклами в місцях загального користування будинку між ОСББ і рекламним агентством укладається договір. В такому договорі прописуються всі істотні умови (вартість, строк, відповідальність і т.д.).

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, юристи юридичної компанії «ARTEAM» мають багаторічний досвід в супроводі діяльності ОСББ і будуть раді допомогти Вам.