Формування списку співвласників – Юридична компанія "ARTEAM"

Формування списку співвласників ОСББ – юридична компанія «ARTEAM»

Наступним етапом процесу створення ОСББ є формування списку співвласників житлового і нежитлового фонду будинку в якому створюється ОСББ.

Формування списку співвласників будинку

Юристи юридичної компанії «ARTEAM» розділяються стадію формування списку співвласників будинку на дві частини:

  • Отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та його архівної складової частини щодо об’єкта нерухомого майна (далі по тексту – «Реєстру»). Інформацію щодо співвласників будинку можна отримати від державного реєстратора або нотаріуса. Це можна зробити шляхом подання членом ініціативної групи з створення ОСББ відповідної заяви (необхідно взяти з собою протокол створення ініціативної групи, паспорт і код РНОКПП, сплатити адмін. збір). Після отримання інформації про співвласників будинку з реєстру, можна починати формувати список власників будинку і звіряти його з фактичним станом нерухомості в будинку. Якщо є квартири або нежитлові приміщення в будинку, власники яких не відображаються в реєстрі – необхідно отримувати інформацію з БТІ для повного формування списку власників;
  • Отримання інформації з БТІ. Для отримання інформації про співвласників з БТІ необхідно подати заяву в якій зазначити номери квартир і нежитлових приміщень по яких Ви хочете отримати інформацію (зазначаються ті дані які відсутні в інформації з реєстру). Протягом місяця або одного тижня (за Вашим вибором) БТІ надає інформацію на Вашу заяву.

Етап формування списку співвласників є не простим (особливо в великих будинках) і дуже важливим адже згідно Закону «Про ОСББ» необхідно повідомити усі 100 % співвласників будинку в якому створюється ОСББ.

Якщо Вам необхідна допомога в формуванні списку співвласників або в створенні ОСББ під ключ, юристи юридичної компанії «ARTEAM» Вам можуть надати якісну допомогу.

Користуючись юридичними послугами ЮК «ARTEAM» Ви отримаєте:

  • Вузькопрофільних юристів з питань ОСББ і ЖКГ, які створили більше 100-и об’єднань в будинках різного типу (від 8 квартир до 700);
  • 100 % державну реєстрацію об’єднання в будь-якому будинку з дотриманням усіх норм чинного законодавства;
  • Гнучкий пакет послуг та цін на юридичні послуги.

ЗАМОВИТИ