Порядок державної реєстрації ОСББ – Юридична компанія "ARTEAM"

Державна реєстрація ОСББ – юридична компанія «ARTEAM»

Наступним етапом процедури створення об’єднання – є державна реєстрація ОСББ.

Юристи юридичної компанії «ARTEAM» розділяють цей етап на два блоки:

  • Підготовка пакету документів для державної реєстрації ОСББ;
  • Подача документів для внесення відомостей про об’єднання до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Підготовка пакету документів для державної реєстрації ОСББ полягає у перевірці усіх відомостей, що зазначені в протоколі установчих зборів, прошиттю, нумерації протоколу і статуту об’єднання.

В протоколі, статуті не повинно бути помарок, виправлень, закреслень і дописів.

Юристи юридичної компанії «ARTEAM» завжди готують 2-а оригінали пакетів документів, один для державної реєстрації ОСББ другий для керівництва об’єднання.

Подання пакету документів на реєстрацію ОСББ

Після підготовки пакету документів для державної реєстрації ОСББ необхідно подати пакет документів відповідному державному реєстратору або нотаріусу. Дані документи подаються для внесення відомостей про об’єднання до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Протягом 24 годин після подання документів державному реєстратору або нотаріусу, якщо немає підстав відмови або призупинення реєстраційної дії – відомості про державну реєстрацію ОСББ вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Після внесення відомостей про об’єднання до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань можна подавати відповідну заяву про включення об’єднання до реєстру неприбуткових організацій, відкривати рахунок в банку і починати вести діяльність об’єднання.

Якщо Вам необхідна допомога в державній реєстрації ОСББ або в створенні ОСББ під ключ, юристи юридичної компанії «ARTEAM» нададуть Вам професійну допомогу.

ЗАМОВИТИ